Background Img
Pokaż

Prestige Club

Program lojalnościowy

Wymieniaj punkty na noclegi!

Prestige Club to program lojalnościowy hoteli należących do Polish Prestige Hotels & Resorts. Za każdy pobyt w dowolnym hotelu uczestnik otrzymuje punkty, które potem może wymienić na bezpłatne noclegi w wybranym hotelu PPH&R. Ponadto członkowie Prestige Club otrzymują w hotelach PPH&R rabat na usługi noclegowe w wysokości min. 10% lub więcej oraz stały rabat na usługi gastronomiczne w wysokości 10%.

Dołącz do Prestige Club
Podczas pobytu w dowolnym hotelu PPH&R wypełnij deklarację. Od razu otrzymasz kartę członkowską Prestige Club i zaczniesz zbierać punkty.

  1. Otrzymuj niższe ceny na usługi noclegowe i gastronomiczne
    Zawsze podawaj numer swojej karty Prestige Club podczas rezerwacji lub okazuj kartę przy zamówieniu w restauracji.
  2. Zbieraj punkty
    100 PLN = 1 punkt. Za każde 100 PLN wydane na usługi noclegowe i gastronomiczne otrzymujesz 1 punkt - w przypadku dokonania rezerwacji on-line przez stronę www.hotelepph.pl, stronę www hotelu lub bezpośrednio w hotelu przez e-mail, telefon lub fax,
  3. Wymieniaj punkty
    Wybierz hotel, w którym wykorzystasz zebrane punkty na bezpłatne noclegi lub inne usługi dostępne w hotelu.

Aby przystąpić do programu lojalnościowego należy wypełnić „Deklarację uczestnictwa w programie lojalnościowym Prestige Club”, którą otrzymają Państwo na recepcji w każdym hotelu  Polish Prestige Hotels & Resorts.

Dołączając do programu Prestige Club mogą Państwo zbierać punkty za usługi noclegowe i gastronomiczne. Zgromadzone punkty można wykorzystać jako formę płatności na wszystkie usługi dostępne w hotelach PPH&R.

Punkty naliczane są na Państwa indywidualne konto wg następującej zasady:

100 PLN = 1 punkt
* Szczegóły w regulaminie.

Istnieje możliwość sprawdzenia ilości zebranych punktów na stronie internetowej www.hotelepph.pl/prestige-club. Do tego celu niezbędny jest login i hasło. Login to 8-cyfrowy nr karty Prestige Club, Hasło (automatycznie nadawane) to pierwsza litera imienia i nazwiska (pisane wielkimi literami) + nr karty (ciąg 8 cyfr). Hasło można w dowolnym momencie zmienić na stronie www programu.

Np. Jan Nowak, nr karty: 00001234
Login: 00001234
Hasło: JN00001234 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij